Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

3/4″ од Кина на големо 316 нерѓосувачки челик 1 парче топчест вентил

591ден
Артикал – ТОПЧЕСТ ВЕНТИЛ – 001 3/4″ од Кина на големо 316 нерѓосувачки челик 1 парче топчест вентил Тип: ТОПЧЕСТИ

99% Универзален 1080° проширувач на ротација Аератор мијалник за славина Пластични славини Млазница со меурчиња со роботска рака за кујнска бања

877ден
Артикал – ЧЕШМА – 004 99% Универзален 1080° проширувач на ротација Аератор мијалник за славина Пластични славини Млазница со меурчиња

VG бренд G 1″ (40 парчиња/картонска кутија) FxM Месинг за вода 90 степени Монтирање на лактни цевки

1.009ден
Артикал – ФИТИНЗИ – 003 VG бренд G 1″ (40 парчиња/картонска кутија) FxM Месинг за вода 90 степени Монтирање на

VG бренд G 1/2″ (50 парчиња/картонска кутија) FxM Месинг за вода 90 степени Монтирање на лактни цевки

627ден
Артикал – ФИТИНЗИ – 002 VG бренд G 1/2″ (50 парчиња/картонска кутија) FxM Месинг за вода 90 степени Монтирање на

VG Бренд G 11/2″ (14pcs/carton) FxM Месинг за вода 90 степени Монтирање на лактни цевки

2.727ден
Артикал – ФИТИНЗИ – 005 VG Бренд G 11/2″ (14pcs/carton) FxM Месинг за вода 90 степени Монтирање на лактни цевки

VG Бренд G 11/4″ (16 парчиња/картон) FxM Месинг за вода 90 степени Монтирање на лактни цевки

2.291ден
Артикал – ФИТИНЗИ – 004 VG Бренд G 11/4″ (16 парчиња/картон) FxM Месинг за вода 90 степени Монтирање на лактни

VG Бренд G 2″ (8 парчиња/картон) FxM Месинг за вода 90 степени Монтирање на лактни цевки

4.727ден
Артикал – ФИТИНЗИ – 006 VG Бренд G 2″ (8 парчиња/картон) FxM Месинг за вода 90 степени Монтирање на лактни

VG-10.89911 – 1 ” inch (12 парчиња/картон) Female x Male 600 wog CW617n Brass Ball Valve for Water

2.480ден
Артикал – ТОПЧЕСТ ВЕНТИЛ – 017 VG-10.89911 – 1 ” inch (12 парчиња/картон) Female x Male 600 wog CW617n Brass

VG-10.89911 – 1 1/2″ inch (5 парчиња/картон) Female x Male 600 wog CW617n Brass Ball Valve for Water

5.900ден
Артикал – ТОПЧЕСТ ВЕНТИЛ – 019 VG-10.89911 – 1 1/2″ inch (5 парчиња/картон) Female x Male 600 wog CW617n Brass

VG-10.89911 – 1 1/4″ inch (10 парчиња/картон) Female x Male 600 wog CW617n Brass Ball Valve for Water

3.366ден
Артикал – ТОПЧЕСТ ВЕНТИЛ – 018 VG-10.89911 – 1 1/4″ inch (10 парчиња/картон) Female x Male 600 wog CW617n Brass

VG-10.89911 – 1/2 инчи Големина на Кина 600 WOG фалсификуван месинг топчест вентил

1.473ден
Артикал – ТОПЧЕСТ ВЕНТИЛ – 005 VG-10.89911 – 1/2 инчи Големина на Кина 600 WOG фалсификуван месинг топчест вентил Гаранција:

VG-10.89911 – 1/2″ inch (15 парчиња/картон) Female x Male 600 wog CW617n Brass Ball Valve for Water

1.677ден
Артикал – ТОПЧЕСТ ВЕНТИЛ – 015 VG-10.89911 – 1/2″ inch (15 парчиња/картон) Female x Male 600 wog CW617n Brass Ball

VG-10.89911 – 2 ” inch (4 парчиња/картон) Female x Male 600 wog CW617n Brass Ball Valve for Water

8.127ден
Артикал – ТОПЧЕСТ ВЕНТИЛ – 020 VG-10.89911 – 2 ” inch (4 парчиња/картон) Female x Male 600 wog CW617n Brass

VG-10.89911 – 3/4″ inch (12 парчиња/картон) Female x Male 600 wog CW617n Brass Ball Valve for Water

2.159ден
Артикал – ТОПЧЕСТ ВЕНТИЛ – 016 VG-10.89911 – 3/4″ inch (12 парчиња/картон) Female x Male 600 wog CW617n Brass Ball

VG-10.89961 – G 1 1/4″ инчи (8 парчиња/картон) Топчест вентил со навој од пеперутка од женско до машко

5.653ден
Артикал – ТОПЧЕСТ ВЕНТИЛ – 033 VG-10.89961 – G 1 1/4″ инчи (8 парчиња/картон) Топчест вентил со навој од пеперутка

VG-10.89961 – G 1″ инчи (16 парчиња/картон) Топчест вентил со навој од пеперутка од женско до машко

2.826ден
Артикал – ТОПЧЕСТ ВЕНТИЛ – 032 VG-10.89961 – G 1″ инчи (16 парчиња/картон) Топчест вентил со навој од пеперутка од

VG-10.89961 – G 1/2″ инчи (18 парчиња/картон) Топчест вентил со навој од пеперутка од женско до машко

1.935ден
Артикал – ТОПЧЕСТ ВЕНТИЛ – 030 VG-10.89961 – G 1/2″ инчи (18 парчиња/картон) Топчест вентил со навој од пеперутка од

VG-10.89961 – G 3/4″ инчи (11 парчиња/картон) Топчест вентил со навој од пеперутка од женско до машко

3.135ден
Артикал – ТОПЧЕСТ ВЕНТИЛ – 031 VG-10.89961 – G 3/4″ инчи (11 парчиња/картон) Топчест вентил со навој од пеперутка од

VG-14.21051 – G 1″ инчи (12 парчиња/картон) Cw617n Месинг аголен топчест вентил со црвена рачка за пеперутка

3.176ден
Артикал – ТОПЧЕСТ ВЕНТИЛ – 029 VG-14.21051 – G 1″ инчи (12 парчиња/картон) Cw617n Месинг аголен топчест вентил со црвена

VG-14.21051 – G 1/2″ инчи (15 парчиња/картон) Cw617n Месинг аголен топчест вентил со црвена рачка за пеперутка

1.819ден
Артикал – ТОПЧЕСТ ВЕНТИЛ – 027 Гаранција: 3 години Тип: ТОПЧЕСТИ ВЕНТИЛИ Прилагодена поддршка: OEM, ODM, OBM Место на потекло:

VG-14.21051 – G 3/4″ инчи (12 парчиња/картон) Cw617n Месинг аголен топчест вентил со црвена рачка за пеперутка

2.415ден
Артикал – ТОПЧЕСТ ВЕНТИЛ – 028 VG-14.21051 – G 3/4″ инчи (12 парчиња/картон) Cw617n Месинг аголен топчест вентил со црвена

VG-14.21061 – G 1/2″ инчи (15 парчиња/картон) Pn-25 месинг аголен топчест вентил со спој

1.135ден
Артикал – ТОПЧЕСТ ВЕНТИЛ – 034 VG-14.21061 – G 1/2″ инчи (15 парчиња/картон) Pn-25 месинг аголен топчест вентил со спој
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top